مهم ترين نكته در تجارت و بازرگاني اعتماد سازي است. در تجارت الكترونيك، با توجه به اين كه طرفين بدون ديدن يكديگر وارد معامله اي مي شوند، بحث اعتماد سازي پررنگ تر خواهد بود. با توجه به اين كه شما حق داريد درباره ميزان توانمندي، فعاليت و هويت مخاطب تجاري خود اطلاعات كافي داشته باشيد اين قسمت را درست كردم تا قسمتي از مدارك بازرگاني، مدارك حواله هاي بين المللي و مدارك سفارش كالا را جهت رويت شما دوستان عزيز قرار بدهم.

در صورتي كه تمايل به عقد قرارداد هاي خاص با مبالغ قابل توجهي داريد امكان در اختيار گذاشتن مدارك بيشتري از جمله تاييديه هاي هويت و كارت بازرگاني به صورت حضوري امكان پذير است.

با توجه به اينكه اين مدارك در معرض ديد عموم قرار دارد و احتمال سوء استفاده از آنها وجود دارد مجبور شده ام قسمتي هايي از هر مدرك را مخدوش نمايم كه در صورتي كه تمايل به ديدن اصل آنها را داريد مي توانيد حضوري مراجعه نماييد.

دوستانی که به هر دلیل سخت اعتماد می کنند، می توانند از وب سایت دوم ما که دارای نماد اعتماد الکترونیک هست دیدن نمایند و سفارشات خودشون رو در اون وب سایت ثبت نمایند. به زودی تمام معاملات در این وب سایت به وب سایت جدید به آدرس زیر منتقل خواهد شد:

www.easytraders.ir 

 

تصاوير حواله هاي بانكي صادره از امارات


  
تصاوير گواهي نامه هاي ارائه شده از وزارت صنعت معدن و تجارت (جهت مشاهده ساير گواهي نامه ها و مشاهده اصل مدارك مي توانيد حضوري مراجعه نماييد)
گواهي نامه به شماره 401/1/3307 مربوط به امور گمرك و ترخيص كال

گواهي نامه به شماره 401/1/3307 مربوط به امور گمرك و ترخيص كالاگواهي نامه به شماره 401/1/3308 مربوط به مديريت امور صادرات و واردات


 

تمام مطالب اين وب سايت و تمام فعاليت هايي كه در اين وب سايت انجام مي گيرد تحت نظارت وب سايت ساماندهي مي باشد. وب سايت ساماندهي يك وب سايت تحت نظارت مستقيم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است و بر قعاليت و محتواي وب سايت هايي كه در ايران مديريت مي شود، نظارت دارد.

 

تمام اطلاعات مدير و سرپرست اين وب سايت در پايگاه اطلاعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي موجود مي باشد. براي تاييد اين مطلب به آدرس زير رفته و نام اين وب سايت را در محل مشخص شده وارد نماييد.

 

www.samandehi.ir


نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (21)