سلام

با توجه به تغییرات اخیر در قوانین پی پال برای وریفای حساب های اروپایی، از تاریخ 4 اردیبهشت 1394 تصمیم بر آن گرفتیم که از این پس حساب های پی پال را از دو کشور چین و هنگ کنگ افتتاح و وریفای کنیم هر چند که امکان افتتاح و وریفای حساب از کشور های مالزی، امارات، تایلند و تمام کشور های آسیایی را داریم اما با توجه به بالا بودم حجم معاملات در کشور های هنگ کنگ و چین و بررسی این دو کشور، تصمیم بر آن شد تا در حال حاضر از این دو کشور حساب های پی پال را باز و وریفای کنیم. در صورتی که کشور دیگری مد نظر شماست لطفا در هنگام سفارش اسم کشور را ذکر کنید.

در زیر نمونه ای از یکی از حساب هایی که باز و وریفای کرده و تراکنش ورودی و خروجی داشته است گذاشته ایم. دقت کنید که در تصویر زیر حساب پریمیر می باشد و دارای یک تراکنش ورودی و یک تراکنش خروجی است که سلامت حساب را تایید می کند. برای حفظ هویت صاحب حساب قسمت های اسم و فامیل و تاریخ تراکنش ها را مخدوش کرده ایم. برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر  روی آن کلیک کنید.


 

اعتماد سازی و تصاویر بیش از صد حساب وریفای شده پی پال:

بی شک مهم ترین قسمت یک وب سایت اعتماد سازی و به نمایش گذاشتن نمومنه کار هایش می باشددر ادامه تصاویر بیش از صد حساب پی پال را گذاشته ایم که البته قسمت های اسامی صاحبان حساب ها را مخدوش کرده ایم.

ادامه مطلب اعتماد سازی و تصاویر بیش از صد حساب وریفای شده پی پال (کلیک کنید)


نحوه خرید حساب های پی پال:

جهت اعتماد سازی امکان دریافت 35000 تومان از مبلغ کل را در ابتدا و بقیه وجه را پس از رویت  اسکرین شات از حساب وریفای شده می توانید پرداخت کنید. جهت واریز وجه می توانید از درگاه آنلاین یا واریز مستقیم به شماره کارت های نوشته شده در وب سایت اقدام نمایید.

ادامه مطلب نحوه خرید حساب های پی پال (کلیک کنید)


 اطلاعیه های مرتبط با خدمات افتتاح و وریفای حساب پی پال:

در این قسمت تمام اطلاعیه های وب سایت در زمینه افتتاح حساب های پی پال و همچنین اطلاعیه ها در زمینه خدمات دهی این وب سایت و تغییراتی که در خدمات یا حساب های پی پال روی می دهد گذاشته می شوند. برای مشاهده اطلاعیه ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب اطلاعیه های مرتبط با خدمات افتتاح و وریفای حساب پی پال (کلیک کنید)


 قوانین، مقررات و شرایط استفاده:

دوستانی که از این وب سایت کالا و خدمات مرتبط با پی پال دریافت می کنند باید قوانین و مقرراتی که در ادامه می آید را قبول داشته باشند.

ادامه مطلب قوانین و مقررات (کلیک کنید)


 سایر محصولات مرتبط با پی پال:

برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با پی پال اعم از پنل های بانکی منحصر به فرد، ویزا کارت ها و غیره اینجا را کلیک کنید.


 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (17)