با توجه به تبصره 2 ماده 1 قانون بازار غیر متشکل پولی و تذکرات بانک مرکزی برای قطع نمودن خدمات صدور کارت های اعتباری، این وب سایت تمام خدمات خود را در این زمینه قطع می نماید و  تحت هیچ شرایطی متعهد بر ارائه خدمات کارت های اعتباری ویزا و مستر، اعلام نرخ ارز، خرید و فروش ارز اسکناس و ارز الکترونیک و انتقال ارز نمی باشیم و این خدمات را از وب سایت و پنل های نقره ای و طلایی حذف کرده ایم. 

دوستانی که از این وب سایت کالا و خدمات مرتبط با پی پال دریافت می کنند باید قوانین و مقرراتی که در ادامه می آید را قبول داشته باشند. 

ما حساب های پی پال را افتتاح و وریفای میکنیم. اگر بخواهید می توانیم با دریافت 35000 تومان یک تراکنش ورودی و خروجی هم از حساب شما بگیریم که مطمئن شوید حساب سالم هست (مانند تصویر زیر) و مشکلی ندارد. با توجه به اینکه حساب ها بعد از تحویل دادن به شما از دست ما کاملا خارج می شود مسئولیت نگهداری آنها با شماست و اگر جایی مشکلی داشتید می توانیم در حد توانمان و اطلاعاتمان کمکتان کنیم.
در مورد حساب های پی پال لهستان، پنل حساب های بانکی و ویزا کارت نیز دارای دو تراکنش ورودی از پی پال (دو میکرودیپازیت) و یک تراکنش خروجی می باشند که نشان دهنده سلامت حساب ها می باشد. علاوه بر این تصایر نمونه حساب های بانکی که برخی از مشتری هایمان با آنها کار میکنند را در وب سایت قرار داده ایم. پس از تحویل دادن حساب ها به شما خودتان مسئول نگهداری و استفاده از حساب ها و ویزا کارت ها می باشید و ما هچ مسئولیتی بابت بلاک شدن پی پال یا حساب ها یا ویزا ها نداریم.
امکان فتوشاپ هیچ گونه مدرکی برای ما وجود ندارد و به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهیم.
لطفا از ویدرا زدن از حساب های پی پال به حساب بانکی و ویزا کارت ها خودداری نمایید تا باعث بروز مشکل برای حساب ها نشود.
لطفا درباره آخرین تغییرات وب سایت پی پال و تغییرات در قوانین و سیاست های پی پال به وب سایت رسمی پی پال: paypal.com مراجعه نمایید.
در حال حاضر امکان افتتاح و وریفای حساب پی پال از آسیا را داریم که میتوانید از لینک زیر سفارش دهید:
 
برای مشاهده تصویر زیر در سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.