در این قسمت تمام اطلاعیه های وب سایت در زمینه افتتاح حساب های پی پال و همچنین اطلاعیه ها در زمینه خدمات دهی این وب سایت و تغییراتی که در خدمات یا حساب های پی پال روی می دهد گذاشته می شوند.

  • از تاريخ 19 بهمن 92 امكان تحويل حساب پي پال به صورت صد در صد وريفاي شده وجود دارد. ديگر نياز نيست خودتان زحمت وريفاي حساب هاي پي پال رو بكشيد، ما اين كار را براي شما انجام مي دهيم. همچنين امكان تحويل آي پي اختصاصي و ثابت و اتصال با ريموت دسكتاپ نيز وجود دارد.
 
 
 
  • در پنل طلایی از تاریخ 14 آذر 1393 به بعد امکان تست حساب ها توسط ورود و خروج دلار با هزینه 35000 تومان وجود دارد(بین 1 تا 5 دلار به انتخاب خودمان،به حساب پی پال وارد می کنیم و همان مبلغ را از حساب خارج میکنیم در صورت بروز هر گونه مشکل ما شخصا مسئولیت آن را به عهده خواهیم گرفت. پس از انجام تراکنش ورودی و خروجی در حساب و مشاهده تاریخچه ورود و خروج دلار از حساب، سلامت حساب تایید میشود و سپس امکان تحویل آن وجود دارد. درضمن با توجه به قانون جدید پی پال مبنی بر زمان پندینگ، این زمان به زمان تحویل دادن حساب اضافه می شود. توصیه ما به تمام مشتری ها انتخاب این مورد می باشد که سلامت حساب ها را تضمین می کند در غیر این صورت به دلیل اینکه ما نظارتی بر نحوه استفاده، آی پی که با آن کار می کنید و سورس دلاری شما نداریم امکان دادن تضمین وجود ندارد. پس از انجام تراکنش در حساب شما، حساب سالم تحویل شما داده می شود و از آنجایی که نظارتی بر نحوه استفاده از حساب توسط مشتری ها نداریم، تضمین بیشتری نمی دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید)
 
 
 
  • با توجه به تغییرات اخیر در قوانین افتتاح و وریفای حساب های پی پال از اروپا، از تاریخ 5 خرداد 1394 امکان افتتاح حساب پی پال فقط از کشور های آسیایی (نظیر مالزی، امارات، چین، هنگ کنگ و ... ) داریم. و تا اطلاع ثانوی امکان ارائه مدارک هویتی از این کشور ها نداریم.