خدمات

مقدمه:

در اين قسمت ليستي از خدماتي را مي بينيد كه وب سايت تجارت آسان ارائه مي دهد.

تعدادي از اين خدمات براي اولين بار در ايران ارائه مي شوند و پيش از اين شركت يا ارگاني ديگر يك چنين خدمتي را ارائه نكرده است ( مثلا ارائه بارنامه صادر كنندگان كالا به ايالات متحده آمريكا يا فراهم كردن دفتر كار مجازي در چين يا ...) و طبيعتا براي بازرگانان عزيز ممكن است استفاده از اين خدمات اندكي غير عادي باشد. به هر حال در اين قسمت ما سعي مي كنيم به طور كامل هر كدام از سرويس هايمان را توضيح دهيم تا تمام ابهامات همكاران عزيزمان را برطرف كنيم. باز هم اگر سوالي درباره هر كدام از سرويس هاي ارائه شده در اين قسمت داشتيد مي توانيد با ما تماس بگيريد. خوشحال مي شويم تا شما را براي استفاده از اين خدمات راهنمايي كنيم.

برخي از اين خدمات از طريق واسطه هايي در كشور هاي اروپايي و آسيايي و تعدادي هم به طور مستقيم توسط اعضاي گروه تجارت آسان ارائه مي شود. در ارائه اين خدمات نهايت تلاشمان را مي كنيم تا رضايت شما را كسب كنيم.

پيش از استفاده از هر گونه خدمت و سرويسي لطفا قوانين مربوط به خدمات و قوانين وب سايت را مطالعه كنيد. لازم به ذكر است كه با توجه به گستردگي خدمات شرايط استفاده از هر نوع خدمتي نيز در صفحه مربوطه نوشته شده است كه علاوه بر قوانين وب سايت و قوانين خدمات آنها را نيز بايد مطالعه و رعايت كنيد.