در ادامه قوانين ارائه خدمات گروه تجاري تجارت آسان (وب سايت easytrading.ir) را خواهيد خواند. لازم به ذكر است كه اين قوانين شامل تمام زير دامنه هاي وب سايت easytrading.ir خواهد شد و هر كجا كه لازم باشد قوانين مكملي به اين ليست اضافه خواهد شد.

كاربران موظف اند پيش از استفاده از هر نوع سرويس ارائه شده در اين وب سايت، به طور كامل اين قوانين را مطالعه كنند.

 

قانون شماره 1) كاربران در صورتي كه خارج از نظارت سرپرست كل و مديران ارشد با هر شركت يا شخصي كه در اين وب سايت معرفي شده اند، قرار داد تجاري منعقد كنند مسئوليت تمام عواقب آن به عهده طرفين قرار داد خواهد بود و اين وب سايت هيچگونه مسئوليتي را متقبل نخواهد شد.

 

قانون شماره 2) در صورتي كه كاربري از طريق استفاده از خدمات اين وب سايت مرتكب اعمال خلاف قانون جمهوري اسلامي شود مسئوليت عواقب آن به عهده خود فرد خاطي خواهد بود و اين وب سايت هيچگونه مسئوليتي نخواهد داشت. علاوه بر اين فرد خاطي موظف به پرداخت جريمه بر اساس نظر مراجع قضايي به اين وب سايت خواهد بود.

 

قانون شماره 3) در صورتي كه مسئولين اين وب سايت متوجه سوء استفاده كاربري از خدمات ارائه شده در اين وب سايت شوند موظف اند مراتب را به مراجع قضايي گزارش دهند.

 

قانون شماره 4) ليست آي پي هاي كاربران كاملا محفوظ خواهد بود و در صورت صلاح ديد مراجع قضايي صرفا به آنها ارائه خواهد شد.

 

قانون شماره 5) صرفا قرار داد هايي مورد تاييد و تضمين اين وب سايت خواهد بود كه بين كاربر و آقاي الياس حسيني (سرپرست كل) منعقد شوند.

 

قانون شماره 6) با توجه به گستردگي خدمات ارائه شده در اين وب سايت امكان تغيير يا حذف هر كدام از خدمات خواهد بود، كاربران موظف اند پيش از واريز هر گونه وجهي به حساب سرپرست كل از تداوم اين خدمات مطمئن شوند.

 

قانون شماره 7) تمام تلاش ما در راستاي تسهيل تجارت براي بازرگانان عزيز است و در اين راستا نهايت تلاشمان را خواهيم كرد اما در صورت بروز هر گونه اتفاقي از جمله بلاياي طبيعي، جنگ، قحطي، تشديد تحريم ها و غيره كه باعث شود قسمتي از اين خدمات از بين روند يا ارتباط ما با واسطه هاي گروه تجاري تجارت آسان در كشور هاي ديگر قطع شود ، اين وب سايت به هيچ عنوان امكان استرداد وجوه پرداخت شده را ندارد اما در صورتي كه وجوه پرداخت شده هنوز در بانك هاي ايراني باشند امكان استرداد وجه به طور كامل وجود خواهد داشت.

 

قانون شماره 8) كاربران ايراني كه مي خواهند از خدمات اين وب سايت استفاده كنند موظف اند تا اطلاعات حقيقي و حقوقي كامل و صحيحي از حويت شخصي و تجاري خود ارائه دهند در غير اين صورت اين وب سايت مجاز است خدمت خريداري شده را ارائه ندهد و وجه دريافت شده را استرداد دهد.

 

قانون شماره 9) علاوه بر اين قوانين ذكر شده در بالا كه شامل تمام خدمات و سرويس هاي ارائه شده در اين وب سايت مي شوند، هر كدام از خدمات ارائه شده نيز داراي قوانين مكملي خواهند بود كه پس از انتخاب توسط كاربر، به ايميل وي كه با آن در وب سايت ثبت نام كرده است ارسال مي شود.

 

قانون شماره 10) اين وب سايت از داخل ايران مديريت مي شود و تابع قوانين كشور جمهوري اسلامي ايران مي باشد لذا استفاده از خدمات ارائه شده در اين وب سايت صرفا بايد در چارچوب قوانين جمهوري اسلامي ايران باشد.

 

قانون شماره 11) خدمات اين وب سايت در زمينه افتتاح حساب پيپال صرفا در حد ارائه ويزا كارت مجازي كه داراي شماره كارت + CVV2 + تاريخ انقضا مي باشد به همراه ارائه يك حساب بانكي داراي IBAN مي باشد و لا غير....مسئوليت وب سايت تجارت آسان در همين جا تمام مي شود. در صورتي كه به هر دليلي حساب پيپال شما در آينده ليميت شود، ما مسئوليتي نخواهيم داشت.

 

قانون شماره 12) کارت ارزی جزء اموال بانک یا موسسه مالی صادر کننده می باشد و بانک یا موسسه مالی صادر کننده این حق را برای خود محفوظ می داند که هر زمانی که لازم بداند خدمات کارت را قطع نموده و استرداد کارت را درخواست نماید .در صورت مسدود شدن کارت از جانب بانک و یا تمدید نکردن کارت توسط مشتری ، بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی موجودی کارت به نام صاحب کارت محفوظ خواهد ماند و مشتری می بایست شخصاً جهت دریافت وجه خود به بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی مربوطه مراجعه نماید و بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی تعهدی به ارسال وجه به حساب مشتری در کشور محل اقامت مشتری ندارد. اما گاهی ممکن است بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی جهت تسهیل پرداخت وجه به مشتری , وجه را به صورت مستقیم و یا توسط کارگزار خود به حساب مشتری در کشور محل اقامت مشتری واریز نماید ، اما در هر صورت روال اصلی دریافت وجه در اینگونه موارد مراجعه حضوری مشتری به بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی می باشد و تضمین موجودی کارت، پشتیبانی و مسئول مستقیم ارایه خدمات به مشتری بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی می باشد.

 

قانون شماره 13) مالک تام الاختیار کارت ارزی بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی می باشد و واگذار کننده کارت ارزی در مقام و جایگاه بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت نبوده ، مسئولیت و تضمینی در ارتباط با ارایه خدمات، استمرار ارایه خدمات، تضمین و بازپرداخت موجودی کارت و فعال بودن کارت صادر شده در هر مرحله پس از تحویل کارت به مشتری را ندارد.


قانون شماره 14)  واگذارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال مسائل ناشی از تحریم اقتصادی ایران، آینده مالی بانک صادرکننده، بروز هرگونه رخداد غیر مترقبه و خارج ازکنترل درعرصه ملی و بین المللی و ماهیت و عملکرد کارت ندارد.

 

قانون شماره 15) کارت های ارزی یا حساب های جاری در زمان تحویل دارای موجودی نمی باشند مگر آنكه توافقي بين وب سايت تجارت آسان و خريدار مبني بر شارژ اوليه كارت هاي صادره صورت بگيرد.

 

قانون شماره 16) کارت های ارزی به طور معمول مورد پذیرش تمام سایت های اینترنتی می باشد که پذیرای کارت های بین المللی بوده و در آن ها نشانه (لوگوی) ویزا کارت و مسترکارت به نمایش در آمده می باشند. درهر صورت، اگر کارت مذکور از طرف سایت اینترنتی به هر دلیلی مورد پذیرش قرار نگیرد، بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی ، واگذار کننده، ‌نمایندگان بانک یا پیمانکاران فرعی آن‌ متحمل جبران خسارت یا مسئول در قبال کارت، داد و ستد اینترنتی مورد نظر نخواهند بود و همچنین موارد عدم ارایه خدمات توسط فروشنده به مشتری به دلیل تحریم اقتصادی کشور ایران به دلیل اقامت مشتری در ایران و استفاده از آدرس  و آي پي ایران مشکل کارت محسوب نمی گردد و بانک یا موسسه مالی صادر کننده کارت ارزی هیچگونه مسولیتی در اینگونه موارد نخواهند داشت.

 

قانون شماره 17) واگذار کننده کارت (وب سايت تجارت آسان) نماینده ویزا کارت، مسترکارت یا شرکت های مشابه نیست.

 

قانون شماره 18) واگذار کننده و ارایه دهنده کارت ارزی و سایر خدمات مندرج در وبسایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که اجازه هرگونه تغییر و ویرایش در تمام محتویات وبسایت اعم از قوانین و شرایط استفاده و سفارش خدمات و تعرفه ها و سایر موارد را بدون اعلام قبلی خواهد داشت و اطلاع از به روز رسانی قوانین و شرایط، نرخ ها و تغبیرات خدمات ما و خدمات ارایه شده به مشتری به عهده و وظیفه مشتری و کاربر می باشد.

 

قانون شماره 19) مواردی که به دلایل فنی، سیاسی، تشدید تحریم ها، اختلال در روابط بین دو کشور و موارد مشابه که صدور و تحویل کارت از طرف بانک یا موسسه مالی صادر کننده با تاخیر مواجه شود در حیطه کنترل واگذار کننده کارت ارزی نمی باشد. در صورت بروز موارد ذکر شده واگذار کننده کارت ارزی هیچگونه مسئولیتی بابت پیگیری و رفع این موارد بر عهده واگذار کننده کارت نمی باشد.قانون شماره 20) تمام مراجعين مي بايست قبل از ثبت سفارش در اين وب سايت حتما به صفحه قوانين مراجعه نمايند و از آخرين تغييرات در قوانين وب سايت آگاه شوند. اين قوانين در هر لحظه مي تواند تغيير كند و كامل تر شود.

 

قانون شماره 21) لطفا تمام كالاهاي فيزيكي كه از طريق اين وب سايت سفارش مي دهيد با پست DHL سفارش دهيد تا اگر مشكلي براي كالا در حين ارسال اتفاق بيوفتد امكان بررسي و تعويض كالا وجود داشته باشد. مسئوليت پيگيري آسيب هاي وارده به كالاي سفارش داده شده در حين ارسال متوجه شركت باربري مي باشد.

 

قانون شماره 22) در صورتي كه به كالاي خريداري شده گمرك يا هزينه پست يا غيره در ايران تعلق بگيرد، اين وب سايت مسئول پرداخت آن هزينه نمي باشد و خريدار خود موظف به پرداخت هزينه خواهد بود. 

اميدواريم با در نظر گرفتن تمام قوانين بالا بتوانيم خدماتي شايسته به بازرگانان و كاربران عزيزمان ارائه دهيم. 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (4)