مقالات ويژه

اگر در تجارت اشتباه كنيد هزاران دلار شما به باد خواهد رفت. اگر مي خواهيد همواره اشتباه كنيد يك تاجر شكست خورده خواهيد بود!! چرا از تجربيات ساير بازرگانان استفاده نمي كنيد تا سرمايه و وقتتان را حفظ كنيد؟ فقط با چند تومان مي توانيد چندين ميليون تومان را نجات دهيد...اگر بخواهيد...

مقالات ويژه در واقع تجربيات بازرگانان كشور هاي ديگر مي باشد كه توسط برخي از مترجم ها و تحت نظارت  وب سايت تجارت آسان ترجمه شده است. اين تجربيات دقيقا بيان كننده اشتباهات اغلب بازرگانان است كه در زمينه هاي انتخاب اشتباه توليد كننده (supplier) و در دام كلاه برداري هاي اينترنتي افتادن ، اشتباه در ثبت سفارش، اشتباه در عقد قرار داد، اشتباه در نحوه كنترل كيفيت كالا، اشتباه در نوع انتخاب اينكوترمز، اشتباه در نحوه انتخاب شرايط و شركت هاي حمل كننده كالا و خيلي موارد ديگر است. شما در ابتدا با مشكلي كه از طرف يك بازرگان مطرح مي شود آشنا مي شويد و بعد ساير بازرگانان وي را جهت حل مشكل راهنمايي مي كنند. در انتها نظر گروه تجارت آسان را نيز خواهيد خواند و در نهايت شما بدون آن كه سرمايه و وقت خود را به خطر بيندازيد ميتوانيد از تجربيات سايرين مطلع شويد.

با توجه به اين مساله كه وب سايت تجارت آسان براي ترجمه اين مقالات به مترجمين حقوق مي دهد لذا علي رغم تمايل باطني مان جهت تامين هزينه هاي ترجمه اين مقالات  مجبور به تعيين مبلغي شده ايم. اميدواريم در آينده بتوانيم اين مقالات را به صورت رايگان براي شما عزيزان ترجمه كنيم.