مطالب

با توجه به تحریم اخیر ایران توسط سایت علی اکسپرس ما می توانیم همچنان کالاهای شما را سفارش دهیم. برای اینکه این کالاها به دست شما برسد ما یک نماینده در کشور وسط داریم که تمام کالاهای شما را جمع آوری می کند(بجز مایعات و دارو و مواد آرایشی و کالاهایی که دارای باتری باشند) آنها را بسته بندی و برای شما مستقیما توسط پست آرامکس ارسال میکند. خود پست آرامکس بسته های شما را ترخیص و پس از دریافت هزینه گمرک، آنها به شما تحویل می دهد.

مزایای این روش:

1. کالاها همگی با هر حجمی باشند قابل سفارش هستند

2. مشکل برخورد با مسئولان در پست و گمرک را ندارید.

3. اغلب تمام لینک های شما سفارش داده می شوند.

4. تمام کالاها باهم برای شما ارسال می شوند.

معایب این روش:

1. امکان سفارش کالاهای باتری دار، دارو، مایعات و مواد آرایشی وجود ندارد.

2. هزینه ها در این روش بیشتر است. 17 درصد قیمت کالا بعلاوه 10000 تومان کارمزد ما  می باشد. همچنین هر مقدار که گمرک برای کالای شما تعیین کرد باید متقبل شوید که البته آرامکس آن را با ارائه فاکتور از شما اخذ می کند.

3. امکان باز کردن شکایت وجود ندارد چون سفارشات در اکانت ما انجام نمی شود. البته تمام کالا ها پیش از ارسال به ایران بازرسی می شوند تا اشتباهات به حداقل برسد. امکان شکایت بر روی رنگ های مشابه یا کیفیت وجود ندارد

4. حداقل سفارش شما برای ارسال باید 300 دلار باشد تا آنها را بتوان با آرامکس ارسال کرد. در صورتی که مجموع سفارش شما برای ارسال کمتر از 300 دلار بشود باید یا لینک اضافه کنید تا به این مقدار برسد و یا اینکه هزینه ارسال به عهده خود شما خواهد بود.

 

نحوه ارسال سفارشات، جزئیات کارمزد ها، قوانین خرید از علی اکسپرس در این روش و غیره در لینک زیر کاملا نوشته شده است:

http://easytrading.ir/component/content/article/76-aliexpress-alibaba/242-aliexpress-iran-sanction.html

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد
  • هیچ نظری یافت نشد