مطالب

این روش یکی از به صرفه ترین روش های خرید از علی اکسپرس در شرایط تحریم می باشد و در حال حاضر تمامی کسانی که مستقیم از علی اکسپرس خرید می کنند از این روش استفاده می کنند.

در این روش ما سفارش شما را به آدرسی غیر از ایران ثبت می کنیم(این آدرس یک آدرس غیر حقیقی می باشد و هیچ فرد حقیقی با این آدرس برای دریافت کالا وجود ندارد) سپس به فروشنده پیام می دهیم که این سفارش را به آدرس حقیقی شما در ایران ازسال کند. اگر فروشنده موافقت کند آنگاه مبلغ سفارش را پرداخت می کنیم.

مزایای این روش:

1. کارمزد استفاده از این روش بسیار مناسب است یعنی همان کارمزد قدیمی  7% بعلاوه 10000 تومان خواهد بود که در جدول زیر می توانید آن را محاسبه کرده و پرداخت نمایید.

http://easytraders.ir/calc-easytrading/calc2-easytrading/calc2-easytrading.htm

2. بر خلاف روش دیگه که کالاها همگی در چین جمع میشد و به آدرس ما ارسال می شد و بعد ما برای مشتری های شما یا خود شما ارسال میکردیم ، در این روش کالا مستقیما از چین به آدرس مشتری شما یا خود شما فرستاده می شود بنابراین هزینه های جانبی کمتر خواهد بود.

3. امکان ارسال انواع کالاها وجود دارد بنابراین دیگر محدودیتی در ارسال وسایل باتری دار نیست.

4. امکان حضور در حراجی ها وجود دارد چون از زمان ثبت سفارش تا زمان پرداخت آن زمان زیادی طول نمی کشد و امکان خروج جنس از حراجی کم است.

5. امکان ارسال رسید خرید برای شما جود دارد چون خود ما در اکانت شخصی خودمان خرید را انجام می دهیم.

6. در این روش شما میتوانید خودتان با فروشنده مکاتبه کنید و از فروشنده تخفیف بگیرید و این تخفیف متعلق به خود شما خواهد بود.

7. دوستانی که در زمینه تامین کالا برای فروشگاه های خودشان فعالیت دارند می توانند از این روش استفاده کنند و مثل سابق به آدرس های مشتری هایشان کالا سفارش دهند.

8. در این روش امکان شکایت بر روی کالاهای ارسال شده وجود دارد.

مشکلات این روش:

1. در این روش اگر فروشنده به هر علتی کالا را به آدرس اولیه ارسال کند (اشتباه از سمت فروشنده باشد) ما شکایت در علی اکسپرس باز می کنیم اما امکان اینکه به شکایت پاسخ مناسب داده نشود وجود دارد چون که ما قوانین علی اکسپرس را زیر پا گذاشته ایم و پس از ثبت سفارش تغییر آدرس داده ایم بنابراین امکان دارد که حق را به فروشنده داده و مبلغی برگشت نکند (البته در این صورت از تمام مکاتبات و گزارش برگشت وجه برای شما اسکرین شات ارائه می دهیم). درصورت بروز چنین مشکلی ما امکان تامین خسارت شما را نداریم و شما با پذیرش وجود چنین ریسکی اقدام به سفارش به ما کرده اید.

2. در این روش ممکن است قبل از پرداخت، فروشنده قبول نکند که آدرس را تغییر دهیم و معامله پیش از هر گونه پرداختی برهم بخورد(البته ما چون یکی از بزرگترین خریدار ها در علی اکسپرس هستیم امکان این مساله کم هست) در این صورت مبلغی که خرید نشده بدون کسر کارمزد به شما عودت داده خواهد شد.

3. ممکن است فروشنده درخواست مبلغ زیاد تری بابت عبور از تحریم ها بکند که در این صورت شما باید مبلغ اضافه را پرداخت کنید. البته در انتها بنابه درخواست شما ما می توانیم اسکرین شات از مبلغ نهایی که پرداخت کرده ایم به شما بدهیم تا مطمین شوید این مبلغ برای شما پرداخت شده است.

4. در این روش امکان باز کردن شکایت برای کالاهایی که کد رهگیری ندارند (کالاهایی که نوشته ارسال توسط seller shipping method) یا ارسالشان توسط شرکت هایی هست که ارائه کد رهگیری نمی کنند یا در ایران کد هایشان قابل رهگیری نیست وجود ندارد. درضمن برای لینک هایی که کمتر از 10 دلار ارزش دارند نیز امکان باز کردن شکایت وجود ندارد چون این کالاها با پست های ارزان ارسال می شود که اغلب فاقد کد رهگیری هستند.

 

در صورتی که از این روش استفاده می کنید تمام موارد فوق را قبول دارید. همچنین سایر قوانین خرید از علی اکسپرس را که در لینک زیر آمده است قبول دارید:

http://easytrading.ir/component/content/article/76-aliexpress-alibaba/223-aliexpress-alibaba-terms.html

راه های ارتباطی با ما:

تلفن / فاکس : 05136071908

موبایل : 09151179044 - 09338305157

ايميل:  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

skype: elias.hosseini

Yahoo ID: amiriz4

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد
  • هیچ نظری یافت نشد