مطالب

سفارش از علی اکسپرس و علی بابا در شرایط تحریم ایران

سلام

 سفارش اول ما برای بررسی روش جدید تهیه کالا از علی اکسرس امروز (27 آذر ) انجام شده است و منتظر دریافت کالا و بررسی هزینه ها می باشیم.

از آنجایی که می دانید از تاریخ 2 دسامبر علی اکسپرس و علی بابا تمام خریدار های ایرانی را تحریم کرده اند و امکان سفارش مستقیم به ایران از این دو وب سایت وجود ندارد. از تاریخ 27 دی 1394  تا زمانی که تحریم های آمریکا علیه ایران برداشته نشود ما در این صفحه اقدام به ثبت سفارش خواهیم کرد و تمام قوانین و شرایطی که در این صفحه نوشته شده است بر معاملات با ما حاکم خواهد بود. در صورتی که به هر دلیلی این قوانین را قبل ندارید لطفا به هیچ وجه با ما وارد معامله تجاری نشوید. پرداخت وجه به حساب ما از این پس به معنای مطالعه و درک کامل از مطالب این صفحه می باشد.

روش ارسال سفارش:

 سفارش های شما توسط یک کشور واسط برای ما ارسال می شود چون که علی اکسپرس امکان ارسال به ایران را ندارد.

جهت ارسال سفارش به ما از این پس باید تمام سفارشات شما در یک فرم اکسل برای ما ارسل شود. شما می توانید این فرم را از لینک زیر دانلود کنید:

روش محاسبه کارمزد: 

کارمزد ما همچنان 7% خواهد بود (برای سفارش های کمتر از 400 دلار به مبلغ نهایی 10000 تومان اضافه می شود) که می توانید نحوه محاسبه کالا را توسط جدولی که در ادامه آمده است محاسبه کنید.  قیمت دلار هم قبمت فروش اسکناس دلار در صرافی المپیک به آدرس www.o-xe.com می باشد.

علت اخذ 10% کارمزد اضافه تر نسبت به گذشته این است:

هزینه ارسال کالا به کشور واسط + هزینه دریافت و ترخیص کالا از گمرک کشور واسط + هزینه ارسال کالا از کشور واسط به ایران + کارمزد نمایندگی که همگی را باهم جمع بزنید 10% می شود. با دریافت اولین سفارش برآورد هزینه خواهیم کرد و نتیجه آن تعدیل قیمت ها خواهد بود.

هرچند به تدریج این مبلغ را سعی خواهیم کرد کاهش دهیم.

 

جهت مشاهده جدول در گوشی موبایل و به صورت کامل اینجا را کلیک کنید.

مبنای محاسبه نرخ ارز:

با توجه به اینکه تا زمانی که علی بابا و علی اکسپرس ایران را تحت تحریم قرار داده اند، ما باید از خدمات وب سایت صرافی المپیک استفاده کنیم، بنابراین مبنای محاسبه دلار، نرخ فروش دلار در این لینک می باشد: www.o-xe.com

فرم مخصوص سفارش کالا:

حتما باید تمام لینک های شما در فرمی که از اینجا (کلیک کنید) می توانید دریافت کنید وارد شوند تا احتمال اشتباه به صفر برسد. سپس این فرم را برای ما ارسال کنید تا سفارش های شما انجام شود.

مساله گمرک و ترخیص: 

تمام کالا ها به نام ما وارد ایران می شوند و ما آنها را از گمرک ترخیص می کنیم و برای ترخیص کالا به ازای هر کیلو 40 تا 90 هزار تومان طبق تعرفه گذاری گمرک از ما گرفته میشود که اسناد آن را می توانیم در صورت درخواست شما به شما ارائه دهیم. بر اساس اسناد و مبلغ پرداختی گمرک از شما اخذ می شود. این هزینه را ما پرداخت میکنیم و پیش از تحویل کالا به شما، از شما اخذ می شود. درضمن هزینه ارسال کالا از انبار ما در مشهد به آدرس هایی که شما بدهید در مقصد از شما اخذ خواهد شد.

نمایندگان و صاحبان مشاغلی که از علی اکسپرس برای مشتری های خود سفارش می گیرند، می توانند آدرس های خریدار های خود را به ما بدهند تا ما به صورت مستقیم از انبار خودمان کالا را به آدرس های مشتری های شما ارسال کنیم و شما درگیر مسایلی از قبیل بسته بندی و ارسال توسط پست ایران و غیره نشوید.

کد رهگیری:

به شما کد رهگیری داده نمی شود اما هر هفته از صفحه رهگیری وب سایتی که در آن رهگیری انجام می شود برای دوستان اسکرین شات میگیریم و در وب سایت (در همین صفحه) قرار خواهیم داد، تا بدانید کالاهایتان در چه مرحله ای هست. همچنین پس از رسیدن کالاها به دست نماینده ما، از تمام کالاهای دوستان عکس تهیه می شود(یک عکس کلی از تمام کالاها) و در همین صفحه گذاشته می شود.

مساله مدت زمان دریافت کالا:

از زمانی که فروشنده در علی اکسپرس کالا را به آدرس نماینده ما در کشور واسط ارسال می کند(کالا به دست نماینده ما می رسد)، تا زمانی که شما کالا را تحویل میگیرید مطابق با زمان نوشته شده در سایت علی اکسپرس خواهد بود (هرچند تمهیداتی در نظر گرفته شده است تا این زمان کوتاه تر نیز بشود).

قوانین و مقررات جدید:

از این پس فقط و فقط این قوانین و مقررات بر سفارش های شما از علی اکسپرس و علی بابا حاکم می باشد. سفارش دادن از طریق وب سایت ما به این معنی می باشد که شما تمام مطالب نوشته شده در این صفحه را مطالعه کردید و همه آنها را قبول دارید. اگر حتی یک مورد را قبول ندارید لطفا از طریق ما اقدام به سفارش از علی اکسپرس نکنید.

 

1. این خدمات عمدتا برای آن دسته از دوستانی فراهم شده که به تجارت پوشاک و منسوجات و کفش و کلا کالاهایی مشغول هستند که در هنگام سفارش اگر مشکلی داشته باشند کاملا مشخص و واضح است (تا بتوانیم پیش از وارد شدن کالا به ایران، آنها را برگشت بزنیم) . این خدمات در مورد خرید موبایل، تبلت و لوازم الکترونیکی و مکانیکی خاص که امکان بررسی یا بازرسی آنها ممکن نیست یا دشوار است و یا اینکه احتمال دارد در کارکرد آنها مشکلی وجود داشته باشد اما از دید بازرسی پیش از ارسال پنهان بماند مناسب نمی باشد و در صورت ارائه چنین سفارش هایی خود شما مسئولیت خرابی احتمالی آنها را بر عهده دارید و اگر مشکل دار باشند و به ایران برسند امکان برگشت زدن کالا وجود ندارد.
2. در صورتی که کالایی به انبار نماینده ما در کشور واسط برسد و پس از بررسی توسط نماینده ما، مشکل داشته باشد برای برگشت آن 6 دلار هزینه لازم است که نصف این مبلغ توسط ما و نصف این مبلغ توسط شما پرداخت خواهد شد.
3. اگر کالایی در بسته بندی پلمپ یا پک شده باشد به طوری که نتوان پلمپ آن را باز کرد یا از بسته بندی خارج نمود، امکان تست توسط نماینده ما وجود ندارد و حتی در صورت شکسته بودن کالا در چنین مواردی امکان برگشت وجه وجود ندارد چون در هنگام تحویل گرفتن کالا امکان بازرسی وجود ندارد. اما درمورد سایر کالاها چنین بازرسی وجود دارد و در صورتی که کالای شما شکسته به دست ما در انبار مشهد برسد و فقط در صورتی که به درخواست شما بیمه حمل انجام شده باشد، هزینه کل کالا توسط ما به شما پرداخت می شود و بیمه با ما تسویه حساب می کند (هزینه بیمه کالاها 5% مبلغ قیمت کالا می باشد و در صورتی که بخواهید از بیمه استفاده کنید باید حتما به ما اطلاع بدهید در غیر این صورت به شکل پیشفرض تمام کالا ها بدون بیمه ارائه می شوند ) البته این مساله را در نظر داشته باشید که تا امروز در حمل خارجی کالا در میان بیش از 4300 سفارشی که داشتیم تقریبا سه مورد بوده که در هنگام حمل کالا آسیب دیده است. 
4. کالا ها همگی توسط یک نماینده بررسی می شوند و در صورت بروز نقص پیش از ارسال به ایران به فروشنده ها برگشت داده می شوند در این بین هزینه برگشت به فروشنده 6 دلار می باشد که 3 دلار آن به عهده ما و 3 دلار به عهده شما خواهد بود. همچنین تصویر جنس معیوب و مشکل کالا نیز برای شما ارسال خواهد شد. در مورد کالاهایی که این گونه مرجوع می شوند هیچ کارمزد خرید و نمایندگی از شما اخذ نخواهد شد و مبلغ برگشتی به نرخ خرید دلار در سایت www.o-xe.com به شما برگشت خواهد خورد.
5. درباره تخفیف ها حداقل 48 ساعت باید باقی مانده باشد تا بشود برای خرید آن اقدام کرد.
6. از آنجا که کیفیت و جنس کالا یک امر نسبی می باشد و معیاری جهت تعیین دقیق آن وجود ندارد به هیچ عنوان به شکایاتی مبنی بر مشکل در این حیطه ها و حیطه های مشابه ترتیب اثر داده نخواهد شد و امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد ( به این دلیل که هزینه برگشت زدن کالا بسیار بالا می باشد: هزینه ارسال از شما به ما در مشهد + هزینه برگشت زدن کالا از دفتر ما به نماینده در کشور واسط + هزینه ارسال نماینده به فروشنده کالا در چین) لذا از فروشنده هایی با فیدبک بالا سفارش خرید بدهید.
7. تفاوت در رنگ کالا با توجه به تفاوت در مونیتور ها امکان بررسی و تطابق و باز کردن شکایت وجود ندارد. 
8. تفاوت در سایز قابل پیگیری هستند و پیگیری این مساله مطابق شرایطی که در بالا توضیح داده شد به عهده ما خواهد بود.
9. جهت کاهش حجم، بسته های کفش و لباس (اگر بسته بندی داشته باشند) خارج خواهد شد و در صورتی که تمایل به نگه داشتن بسته های کفش و لباس و غیره داشتید باید حتما این مساله را موقع سفارش ذکر کنید (که طبیعتا هزینه حمل آن بیشتر خواهد شد و از شما اخذ می شود). البته بسته هایی مثل گوشی موبایل و تبلت و هارد اکسترنال و کالاهایی از این قبیل که بسته بندی اهمیت دارد، به هیچ عنوان بسته بندی از آنها خارج نمی شود مگر آنکه خود فروشنده بدون بسته بندی ارسال کند.
10. در صورتی که کالای شما را فروشنده تمام کرده بود و ارسال نکرد به هیچ عنوان ازشما کارمزد اخذ نخواهد شد و عین مبلغ پرداختی به ما را پس خواهید گرفت.
11. تمام سفارش ها باید در order form که بر روی وب سایت لینک دانلود آن وجود دارد ثبت و ارسال شوند و در  order form باید آدرس، کد پستی، تلفن و اسم و فامیل تحویل گیرنده کالا مشخص باشد در غیر این صورت از دریافت سفارش معذوریم. همچنین اگر در این جدول به سایز یا رنگ یا مدل یا غیره درباره کالا اشاره نکرده باشید یا کالا به صورت رندوم ثبت می شود یا این که اصلا ثبت نخواهد شد و حذف می شود. علاوه بر این در قسمت وارد نمودن قیمت هر لینک باید توجه داشته باشید که هزینه حمل به ایران هم جزء قیمت کالا می باشد. اگر در فیلد ثبت قیمت اشتباهی صورت بگیرد، در صورتی که قیمت واقعی کالا در علی اکسپرس بیشتر از قیمت ثبت شده توسط شما در جدول باشد، قطعا از سفارش شما آن کالا را حذف خواهیم کرد و سایر کالاها را سفارش می دهیم و این مساله به اطلاع شما می رسد.
12. هزینه گمرک از خریدار اخذ می شود که در محل محاسبه کارمزد و مبلغ نهایی به آن اشاره شد.
13. در نهایت این که شما از فروشنده به ما لینک می دهید و ما تمام تلاشمان را می کنیم تا کالایی که به دست شما می رسد در نهایت سلامت خود باشد اما اگر به هر علتی کالایی که به دست شما برسد باب میل شما نباشد خود شما مسئول نهایی هستید چون که خود شما فروشنده و کالا را انتخاب می کنید و سفارش خرید از این سایت و فروشنده به ما می دهید. هرچند در این بین بازرسی سطح اول وجود دارد که البته امکان خطا در 1% موارد وجود خواهد داشت چون که بازرسی ها توسط انسان انجام می شود و صد در صدی نخواهد بود. ما فقط لینک های شما را از چین جمع آوری می کنیم و دسته بندی کرده و به ایران ارسال می کنیم و در ایران ترخیص خواهیم کرد و در صورت روز مشکل در این پروسه ما شخصا پاسخگوی شما هستیم اما درباره مشکلات خود کالا تا حد توانمان در کنار شما خواهیم بود ( هرچند مسئولیتی قانونی نداریم).
در صورت تمایل می توانیم بسته های شما را به نام و آرس خود شما سفارش دهیم که طبیعتا خود شما باید آنها را از دفتر آرامکس شهرتان تحویل بگیرید.
 ۱۴. درصورتی که به هر علت مشخصات کالایی که ارسال میکنید تعیین نشده باشد مثلا مدل یا رنگ یا غیره مشخص نشده باشد یا اینکه تصویر ارسالی با مدل انتخابی شما همخوانی نداشته باشد ممکن است به احتمال بسیار پایین کالا به صورت رندوم و دیفالت انتخاب شود و در این مورد مسئولیتی متوجه ما نمی باشد. بنابراین لطفا فرم سفارش را با دقت پر کنید.
راه های ارتباطی با ما:

تلفن / فاکس : 05136071908

موبایل : 09151179044 - 09338305157

ايميل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

skype: elias.hosseini

Yahoo ID: amiriz4

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (20)