شايد براي شما هم پيش آموده كه مستر كارت يا ويزا كارت داريد و مي خواهيد آنها را به يك حساب پي پال متصل نماييد اما متاسفانه سال هاست كه پي پال(Paypal) ايران را تحريم كرده است و امكان گشايش حساب به صورت عادي وجود ندارد. گاها شركت هايي پيدا مي شوند كه با دريافت مبالغي در حدود 100 تا 150 هزار تومان اين كار را براي شما انجام مي دهند. اما هميشه بيم آن وجود دارد كه پسورد ها و ساير اطلاعات حساب هاي كارت هاي اعتباري و پي پال شما در اختيار چنين شركت ها يا اشخاصي قرار مي گيرد و امكان سوء استفاده وجود دارد.

از طرفي اگر بخواهيد چندين حساب پي پال داشته باشيد بايد مبلغ خيلي زيادي به اين شركت ها بپردازيد. يا اگر خداي ناكرده حساب پي پالتان به هر دليل مسدود شد دوباره بايد همين مبلغ را به اين افراد يا شركت ها بپردازيد تا حساب پي پال جديدي برايتان افتتاح كنند....

پس چرا خودتان يك بار براي هميشه سعي نمي كنيد تا ياد بگيريد و اين كار را براي هزاران نفر ديگر انجام دهيد؟؟

در ادامه مقاله اي توسط گروه آموزش وب سايت تجارت آسان آماده شده است. اين مقاله مربوط به سال 2007 مي باشد كه در سال 2011 مورد باز بيني قرار گرفته است. در اين مقاله سعي شده است تا قدم به قدم نحوه افتتاح و وريفاي كردن حساب پي پال را توضيح دهيم و در هر جا كه لازم بوده، نكاتي را گفته ايم تا امكان شناسايي حساب شما توسط بازرسان پي پال كمتر شود. گام به گام تمام مراحل را برايتان توضيح داده ايم.

توجه: ممكن است وب سايت پي پال مانند هر وب سايت ديگري بعد از گذشت مدتي نحوه ثبت نام كردنش را ساده تر كند. مطالبي كه در اين مقاله نوشته شده به شكلي است كه هرچقدر هم نحوه ثبت نام در پي پال تغيير كند باز هم كارامد خواهد بود.

هزينه خريد 17000 تومان است كه صرفا بايد به شماره حساب نوشته شده در اين قسمت واريز و اطلاعات رسيد را براي ما ارسال نماييد.

24 تا 48 ساعت پس از خريد، فايل به ايميل شما ارسال خواهد شد. هر فايل يك پسورد منحصر به فرد خواهد داشت كه شماره تلفن همراه شما خواهد بود. لطفا شماره همراه تان را در ايميل به ما اعلام كنيد.

جهت ارتباط با واحد فروش مي توانيد از كادر پايين سمت چپ صفحه استفاده كنيد.

اين فايل صرفا براي خريدار آن قابل استفاده است و هر گونه كپي برداري به هر شكل غير قانوني و همراه با عدم رضايت شرعي خواهد بود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 8000 محدودیت حروف
متن شما باید بین 3 تا 8000 حرف باشد
  • هیچ نظری یافت نشد