ديديم هيچ مرجعي براي كمك و آموزش به عزيزاني كه مي خواهند در زمينه بازرگاني فعاليت كنند وجود ندارد، تصميم گرفتيم يك چنين بستري فراهم كنيم. 

گروه تجارت آسان در سال 1391 به وجود آمد. اين گروه متشكل از 6 عضو( 4 شخصيت حقيقي و دو شركت تجاري) گرد هم آمده اند تا بتوانند خدماتي منحصر به فرد در زمينه بازرگاني ارائه دهند. در سال 1392 وب سايت تجارت آسان تمام توافق ها را با شركاي خود به حالت تعليق در آورد تا بتواند به صورت مستقل و كاملا محيط بر كار خدمات خود را ارائه دهد.

هدف از راه اندازي اين وب سايت فراهم ساختن بستري آزاد براي تمامي عزيزان فعال در زمينه اقتصاد و بازرگاني است. در حال حاضر تجارت خارجي در ايران بسيار دوران سختي را مي گذراند. بازرگانان عزيزمان هم به عنوان جزئي از همين سيستم معيوب تجاري، دچار سختي ها و مشكلات فراواني شده اند. هدف ما تسهيل تجارت خارجي ( و البته فعاليت هاي اقتصادي داخلي) است كه اميدواريم در اين راستا خود شما به كمك ما بياييد و ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات ياري كنيد.

آنچه كه ما را از بقيه وب سايت ها مجزا مي كند سه مساله است:

1. وجود مقالاتي كه به صورت پايه اي فرايند شروع يك فعاليت بازرگاني را براي مراجعه كنندگان به اين وب سايت توضيح ميدهد.

2. وجود يك بخش به نام ثبت نظرات در انتهاي هر مطلبي كه در اين وب سايت نگاشته مي شود تا مراجعه كنندگان بتوانند سوالات خود را در رابطه با مطلب نوشته شده بپرسند.

3. اهداف آموزشي كه وب سايت دنبال مي كند. وب سايت تجارت آسان آموزش هاي خود را در قالب جزوات، معرفي كتاب، CD هاي آموزشي، برگزاري دوره هاي آموزشي، مقالات، مقالات برگزيده و مقالات ويژه ارائه مي كند. اميدواريم بتوانيم اندكي در آموزش بازرگاني به مراجعه كنندگان نقش داشته باشيم.

و در نهايت اميدواريم كه با كمك خود شما بتوانيم اندكي از فشار حاكم بر فعاليت هاي اقتصادي بكاهيم.

با احترام

سرپرست كل وب سايت تجارت آسان